Uğur YELEKLİ Çalışma Raporu
Uğur Yelekli’den Güzelbahçe açıklaması
Uğur YELEKLİ’nin Ayak Sesleri

Anasayfa
Gezi direnişi tutuklularına mektup gönderen CHP Güzelbahçe Belediye Başkan Aday Adayı Uğur Yelekli’ye, tutuklardan mektup geldi.
CHP Güzelbahçe Belediye Başkan Aday Adayı Uğur Yelekli, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Güzelbahçe Şubesi’nin düzenlediği yemeğe katıldı. CHP, AK Parti, MHP, DP belediye başkan aday adaylarının katıldığı yemekte konuşan Yelekli, “Bu barış görüntüsü hiçbir zaman bozulmasın”diye konuştu.
28.12.2013
14.12.2013
CHP Güzelbahçe Belediye Başkan aday adayı Uğur Yelekli Ege TV’de yayınlanan Mehmet Ali Deniz’in sunduğu ‘Siyasetik’ programına konuk oldu. Yelekli program boyunca hayalindeki Güzelbahçe’yi ve projelerini anlattı. Katılımcı bir belediye anlayışına sahip olduğunu belirten Yelekli, “Aydın Erten Fikri Sönmez ve ihsan Alyanak gibi bir belediye başkanı olacağım” diye konuştu.
CHP Güzelbahçe Belediye Başkan Aday Adayı Uğur Yelekli, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü’nde İzmir’de Gezi Parkı olayları sırasında tutuklanan gençlere mektup yolladı. Güzelbahçe Belediye Başkan Aday Adayı Uğur Yelekli, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü’nde, farklı bir duyarlılık örneği sergiledi. Yelekli, Gezi Parkı eylemlerinden dolayı en çok tutuklamanın olduğu İzmir’de hala cezaevinde olan 13 Gezi tutuklusuna mektup yolladı.
11.12.2013
11.12.2013
Güzelbahçe Belediye Başkan Aday Adayı Uğur Yelekli, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü’nde, farklı bir duyarlılık örneği sergiledi. Yelekli, Gezi Parkı eylemlerinden dolayı en çok tutuklamanın olduğu İzmir’de hala cezaevinde olan 13 Gezi tutuklusuna mektup yolladı.
“Benim en önemli iddiam, ilçeyi halkla beraber yöneteceğimi söylememdir. İki idolüm var. Eski Fatsa Belediye Başkanı Fikri Sönmez ve Gültepe Belediye Başkanı Aydın Erten. Onlar halkıyla beraber yöneterek halkın belediye başkanı oldular. Benim de idealim halkın belediye başkanı olmak. Bunun yolu da halkla yönetmekten geçer. Halkımla beraber ilçemi yönettiğimde başarılı olacağımı düşünüyorum”
11.12.2013
11.12.2013
Hızla yaklaşan yerel seçimler öncesi belediye başkanlığı için kolları sıvayan aday adayları, seçim çalışmaları kapsamında vatandaş ile bir araya gelirken; geleceğe ilişkin plan ve projelerini onlarla paylaşıyor. CHP'nin İzmir'deki deneyimli isimlerinden biri olan ve 25 yıldır parti içinde hemen tüm görevlerde yer alan Uğur Yelekli, Güzelbahçe'den koyduğu adaylığı sonrası Empatik Yaşam'a konuştu.
11.12.2013
10.12.2013
 3  ...